На нещодавній виставці гольф-індустрії (GIS) в Орландо, компанія TORO представила останні досягнення в галузі автономних технологій за допомогою GeoLink Solutions ™. Створені для того, щоб допомогти менеджерам гольф полів подолати зростаючі труднощі з якістю персоналу та обмеження бюджету, обладнання.

Компанія TORO прагне забезпечити розумні автономні рішення для наших клієнтів. Новий аксесуар GeoLink AS (автоуправління) для оприскувачів Multi Pro® 5800 вироблених в 2020 році, вже доступний. З часом буде представлений повний набір обладнання для обслуговування всіх типів газону з різними рівнями автономної функціональності.

Спеціальний оприскувач фірми TORO піднімає ефективність на нові висоти. Multi Pro 5800 з GeoLink AS використовує GPS-навігацію для забезпечення точного покриття, практично виключаючи ризик накладання обприскування або пропуск цільових областей обприскування. GeoLink AS забезпечує, щоб машина виконувала оптимальний прохід і повністю використовувала всі форсунки на розпилювальній стрілі для швидшого та ефективнішого процесу розпилення.

Функція Autosteer також полегшує операторам оприскувача послідовно та вміло керувати Multi Pro 5800. Зберігаються оптимальні маршрути руху, що дозволяє навіть оператору- початківцю кваліфіковано, швидко та ефективно досягти ідеального шляху розпилення.

Компанія TORO також завершує розробку комунікації Machine-to-Machine (M2M) для обприскувачів, обладнаних GeoLink, що ідеально підходить для курсів з кількома обприскувачами, що працюють. Зв’язок між машинами дозволяє уникнути помилок людини, запобігаючи оператору подвійним обприскуванням вже обробленої ділянки, і дозволяє іншому обприскувачу відновити нанесення розпилення в тому місці, де зупинився інший агрегат. У режимі реального часу за допомогою інтерактивної консолі управління оператори можуть визначати зони, де нанесення розпилювача завершено, та ті ділянки, які ще не оброблені. Ця можливість M2M має потенційне застосування, крім обприскувачів.

Компанія TORO також працює над наданням автономних можливостей для косарок, а нещодавно представила в GIS концептуальні блоки Reelmaster® та Greensmaster®. Недавні досягнення в галузі автономних технологій зробили ці комплекти більш практичними та доступними. Ці концептуальні автономні продукти є прикладами того, що TORO буде надавати в майбутньому своїм споживачам.